See e-pood on müügis WebShopperi AFTERMARKETIS

Ettevõttest - FunLand

Ettevõttest - FunLand

Ettevõttest - FunLand

Ettevõttest - FunLand

Ettevõttest - FunLand
Ettevõttest - FunLand

Ettevõttest

FunLand Baltic OÜ on 2021 aastal asutatud ettevõte, kelle põhitegevuseks on meelelahutus, lõbustus- ja vaba aja tegevused ning meelelahutusseadmete rent. Meilt saab rentida batuute, atraktsioone, ajaviitemänge ja sportlikke meelelahutusseadmeid.

Kui teil on plaanis korraldada mõni firmaüritus, suguvõsa kokkutulek, lapse sünnipäev või mõni muu tore sündmus, võtke meiega julgelt ühendust. Leiame teile just sobivad seadmed ja vahendid, millega teie üritus meeldejäävaks muuta. Kõiki meie seadmeid saab kergesti broneerida läbi meie veebilehe.

Meie missiooniks on klientidele meeldejäävate ja lõbusate elamuste pakkumine. Pakume oma klientidele võimalust rentida erinevateks üritusteks ja tähtpäevadeks batuute (sünnipäevad, lastepeod, era- ja firmapeod, väliüritused, festivalid, kontserdid jne). Meie valikus on hetkel 2 batuuti. Batuudid on kvaliteetsed ja vastupidavad ning kõik batuudid vastavad rangetele Euroopa ohutusstandartitele GS/CE.

PS! Batuutide kasutus- ja ohutusjuhendi leiad siit!

Batuutide kasutamine vihmase- ja tuulise ilmaga on keelatud!

Batuutidega lasteala on võimalik tellida ka erinevatele üritustele (lastekaitsepäev, perepäev jms). Sellisel juhul on teenus tellijale tasuline ning külalistele tasuta! Saame üritusi läbi viia ka siseruumides (spordihoone, võimla, suurem saal, vabaõhu üritus vms).

Ürituste hinnad kokkuleppel! Võtke meiega ühendust!
FunLand @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper